KONST / Litografier / Färglitografi 12732219

nr 1273 2219

Johannes Olsson

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 136/270, ramens innermått: 86x60 cm

Johannes Olsson, svensk målare född 1945.

Utrop:

500 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:25:30

Johannes Olsson

Läs mer om Johannes Olsson